Польські кредитні спілки інвестуватимуть в Україну

Польські ощадні та кредитні спілкиПольські ощадні та кредитні спілки, які поєднують 1 млн. 500 тис. вкладників і мають активи понад 5 млрд. 200 млн. польських злотих, будуть інвестувати в Україну. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”, з посиланням на польську газету Gazeta Wyborcza.

За даними газети, у цей час частка Польських ощадних і кредитних спілок (SKOK) на ринку споживчого кредитування становить 7%, а за останній рік число їхніх клієнтів зросло на 226 тис.

Gazeta Wyborcza указує на полемічне відношення до SKOK у Польщі, тому що вони не платять податки з їхніх кредитних операцій і не є предметом банківського регулювання, однак їхні кредити дешевше за банківські.

Газета відзначає, що польські інституції будуть розширюватися на схід після того, як національна організація SKOK підписала партнерську угоду з подібною організацією в Україні.

За даними Держфінпослуг, на 1 січня 2006 року до Державного реєстру фінансових установ України було внесено 725 кредитних спілок, у тому числі чотири об’єднані кредитні спілки.

Чисельність членів кредитних спілок в 2005 році виросла на 160 тис. – до 1 млн. 236 тис., а активи на 81,7%, до 1 млрд. 939 млн. грн.

Понад 300 кредитних спілок об’єднані в три всеукраїнські та 17 обласних асоціацій.

Згідно даним НБУ, курс 100 польських злотих на 26 червня становить 153,6209 грн.

Источник – http://www.pravda.com.ua

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 26.06.2006 в разделах: Все новости, Потребительское кредитование    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році