Про нас

Незалежний портал іпотечного кредитування “Іпотека в Україні” — один з найстаріших фінансових ЗМІ України. Ми працюємо з 2005 року!

Іпотека в Україні – просто про складне, цікаво про важливе!

Основне завдання Інтернет-порталу «Іпотека в Україні» полягає у професійному висвітленні функціонування та тенденцій розвитку українського ринку іпотечного кредитування, а також оперативного надання актуальної інформації про вартість та умови отримання кредитів на житло від українських фінансових установ.

Наша місія – говорити про іпотеку просто, доступно та зрозуміло для простих українців. Ми впевнені, що портал «Іпотека в Україні» стане незамінним консультантом для тих, хто цікавиться іпотечним кредитуванням та самостійно шукає оптимальні умови для отримання банківського кредиту на покупку житла.

Іпотека в Україні – вчора, сьогодні, завтра…

Іпотечне кредитування на придбання житла увійшло до нашого життя зовсім недавно, але дуже стрімко. Ще 30 років тому поняття «іпотека» було знайоме лише банківським фахівцям, а сьогодні послугами іпотечного кредитування вже скористалися сотні тисяч українців. Дедалі більше наших співгромадян бажають отримати іпотечний кредит на купівлю квартири чи будинку, тому вже давно цей вид кредитування перетворився на найбільш реальний спосіб покращення своїх житлових умов для абсолютної більшості простих українців. І це не дивно – навіть у найбільш економічно розвинених державах громадяни із середнім та навіть високим рівнем доходів рідко можуть дозволити собі накопичити необхідну кількість грошей на придбання нерухомості.

Немає нічого дивного, що і в Україні для вирішення проблеми з придбанням житла було задіяно механізм, випробуваний уже в десятках розвинутих країн. І те, що Україна твердо стала на шлях розвитку іпотечного кредитування, можна назвати одним із найбільш обнадійливих символів її майбутнього процвітання та зростання добробуту простих українців! Запуск державної програми доступної іпотеки “єОселя” в кінці 2022 року – стало додатковим доказом того, що без іпотечного кредитування не можливий розвиток ринку будівництва житла в Україні та вирішення проблем із придбанням нового доступного житла для громадян, які втратили свої доходи після початку повномасштабної агресії з боку росії 24 лютого 2022 року.

Сьогодні Україна та український народ переживає важкі часи. Щодня у складних бойових умовах, під кулями та ракетами російських терористів ціною свого життя ЗСУ перешкоджають окупації нашої країни, демонструючи кращі риси захисників Вітчизни, а саме незламність українського народу. Незламний характер українського менталітету, наш історичний досвід та широка підтримка всіх цивілізованих країн світу неодмінно призведе до перемоги України над державою-терористом.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які зараз обороняють Україну! Разом – ми сила!! Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у перемогу!!!

Реквізити для допомоги армії відкриті на спецрахунках НБУ доступні за посиланням: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi


З повагою до наших читачів,
редакція порталу «Іпотека в Україні»