Кредитний портфель у рамках партнерських програм для мікро-, малого та середнього бізнесу державного Ощадбанку перевищив 1 млрд грн.

За результатами 9 місяців року за цими програмами бізнес-клієнтам Ощадбанку було видано 720 млн грн, повідомляє пресслужба банку.

Серед усіх пропозицій найбільшою популярністю користуються програми на придбання сільгосптехніки. Середній термін прийняття рішення щодо кредитування становить 4 робочі дні.

«Досягти такого результату вдалося в результаті спрощення та вдосконалення процесу кредитування, зокрема скорочення пакета документів. За три роки функціонування напряму партнерських програм Ощаду для клієнтів ММСБ ми збільшили кількість цих програм до 250. Завдяки ним клієнти можуть отримувати фінансування на більш вигідних умовах», – зазначила директорка департаменту ММСБ Ощадбанку Наталя Буткова-Вітвіцька.

Банк продовжує розширювати лінійку партнерських програм, запроваджуючи нові умови співпраці в прогресивних напрямах бізнесу – медицині, інноваційних технологіях, харчовій промисловості та ін. З початку 2021 року до співпраці залучено понад 30 нових партнерів, зокрема «Цеппелін Україна» (сільськогосподарська техніка), QUADRO.ua (агродрони), OSTCHEM Retail (мінеральні добрива), Syngenta (засоби захисту рослин та насіння), Maschio-Gaspardo Ukraine LLC (сільськогосподарська техніка) в рамках імпортерської програми, Siemens Healthineers (медичне обладнання), Smart Farming (інноваційне обладнання для підвищення ефективності агровиробництва).

РЕКЛАМА

Ощадбанк також активно співпрацює з постійними партнерами – дилерами торгових марок John Deere, Fend, Massey Feguson, Claas, KUHN у рамках імпортерської програми, а також з вітчизняними компаніями, серед яких Техноторг, Політехніка, Агроресурс, UKRAVIT тощо.

За січень-вересень чистий прибуток Ощадбанку склав 849 млн грн, а операційний прибуток – 4,6 млрд грн.

У жовтні Кабмін затвердив стратегію розвитку Ощадбанку на 2021–2024 роки для скорочення непрацюючих активів, нарощування прибутку та подальшого входження ЄБРР у капітал держбанку.

Джерело: finclub.net