Керівник одного з банків на Львівщині привласнив понад 4 мільйони гривень

Керівник одного з банків на Львівщині привласнив понад 4 мільйони гривеньПорушено кримінальну справу проти керівника одного з банківських відділень Львівщини. Зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом використання паспортних даних та ідентифікаційних номерів клієнтів, він за певний проміжок часу оформив без їх відома більше 400 кредитів для споживчих потреб населення на понад 4 мільйона гривень, які були отримані ним в касі банку і привласнені.

Встановлено, що в злочинних махінаціях були задіяні керівники декількох підприємств області, які видавали фальшиві довідки про доходи позичальникам.

Ступінь відповідальності кожного з учасників цієї масштабної афери буде з’ясована під час слідства, яке проводить прокуратура Львівської області.

З початку року це вже третій виявлений випадок працівниками податкової міліції Львівщини, коли банківські працівники, використовуючи службове становище, зазіхають на довірені їм гроші, а тому ситуація у кредитній сфері і надалі залишатиметься у зоні особливої уваги співробітників УПМ ДПА у Львівській області.

Джерело – http://www.zaxid.net

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 23.02.2009 в разделах: Все новости, Мошенничество    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році