Індекс іпотечного кредитування ДІУ становить 15,30% річних у національній валюті

Індекс іпотечного кредитування ДІУ становить 15,30% річних у національній валютіДержавна іпотечна установа (ДІУ) зареєструвала п’ять випусків облігацій забезпечених державною гарантією та оновила свої індекси іпотечного кредитування. Так, станом на 10 лютого поточного року індекс іпотечного кредитування Державної іпотечної установи становить 15,30% річних у гривні тоді як ринковий індекс іпотечного кредитування становить 20,05% річних у гривні, що на 475 базисних пункти менше за ринковий індекс.

Нагадаємо, що Індекс іпотечного кредитування ДІУ – це середнє значення ефективних відсоткових ставок за іпотечними житловими кредитами, що надаються банками-партнерами ДІУ в гривні за її Стандартами надання, рефінансування та обслуговування іпотечних житлових кредитів. Він розраховується щомісяця для порівняння умов іпотечного кредитування, які існують на ринку та умов іпотечного кредитування, які пропонує ДІУ.

Ринковий індекс іпотечного кредитування – це середнє значення ефективних відсоткових ставок (сукупних щомісячних витрат позичальника за користування кредитом: відсотків, комісій тощо) за іпотечними житловими кредитами, які надаються банками фізичним особам в гривні. Цей індекс розраховується ДІУ щомісячно на підставі інформації Української національної іпотечної асоціації.

Джерело – http://www.ipoteka.gov.ua

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 13.02.2009 в разделах: Все новости, ГИУ    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році