Щорічна нарада Державної іпотечної установи з банками-партнерами

Щорічна нарада Державної іпотечної установи з банками-партнерами17 грудня 2008 року о 10-й годині у приміщенні клубу Кабінету Міністрів України Державна іпотечна установа (ДІУ) проведе нараду за участю банків-партнерів. У нараді також приймуть участь представники Міністерства фінансів України, Наглядової Ради ДІУ, Національного банку України (НБУ), Держфінпослуг, АУБ, УНІА. Державна іпотечна установа разом з банками – партнерами підведуть підсумки діяльності за 2008 рік.

Під час наради заплановано обговорити зміни, що внесені до Стандартів надання, рефінансування та обслуговування іпотечних житлових кредитів в частині:

– змісту та строків надання банками партнерами звітності;
– вимог до оцінки предмету іпотеки;
– та інші зміни, що проходять процедуру погодження.

Окрім того, буде роз’яснено впровадження функції резервного платіжного сервісу як засобу забезпечення безперебійного надходження платежів на користь ДІУ та заплановано презентацію організації бізнес-процесів між ДІУ та банками партнерами на базі корпоративного ВЕБ-порталу ДІУ.

Нарада відбудеться о 10-й годині 17 грудня 2008 року у приміщенні клубу Кабінету Міністрів України за адресою: м.Київ, вул. Інститутська, 7.

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 14.12.2008 в разделах: Все новости, ГИУ, Пресс-релизы    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році