Діамантбанк збільшив портфель споживчого кредитування на 35,2%

Діамантбанк збільшив портфель споживчого кредитування на 35,2%З 1 серпня 2007 р. по 1 серпня 2008 р. АБ “Діамантбанк” збільшив портфель споживчого кредитування клієнтів-фізичних осіб на 35,2%. Збільшення портфелю споживчого кредитування відбулося завдяки розробленню та впровадженню співробітниками Банку в березні нинішнього року нових кредитних продуктів: «Споживчий кредит “Діамант Преміум”» та «Кредитна картка “Діамант Преміум”».

За умовами споживчого кредиту “Діамант Преміум” клієнти можуть отримати беззаставний кредит сумою до 150 тисяч грн. на строк від 1-го до 3-х років під 30% річних. Позичальник може використати кредитні кошти на власний розсуд: інвестувати в бізнес, придбати майно, використати кошти на будівництво тощо.

За умовами продукту «Кредитна картка “Діамант Преміум”» клієнту надається позика на 1 рік до 70 тисяч грн. Кошти зараховуються на банківську платіжну картку. Вартість кредиту складе 3%, за умови погашення кредитної заборгованості впродовж 30 днів від дня початку використання коштів – розрахунку банківською карткою у торговельній мережі. Після 30 днів відсоткова ставка зростає до 28% річних. Ліміт кредитування встановлюється на весь строк дії кредитного договору. Кредитна лінія беззаставна й нецільова. Кредитний ліміт є відновлювальним.

Джерело – пресс-служба “Діамантбанку”

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 20.08.2008 в разделах: Все новости, Потребительское кредитование, Пресс-релизы    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році