IFC презентувала програму співпраці з Університетом НБУ

IFC презентувала програму співпраці з Університетом НБУ26 червня 2008 року Університет банківської справи НБУ в співпраці з Проектом розвитку іпотеки в Україні Міжнародної фінансової корпорації (IFC) провів день відкритих дверей з метою представлення учбових програм  партнерам Університету: банкам, фінансовим установам та іншим учбовим закладам України. IFC також презентувала напрямки співпраці з Університетом в сфері розробки учбової програми з іпотеки для студентів.

Восени цього року, IFC та Університет підписали меморандум про співпрацю у підвищенні знань працівників фінансового сектору. Як перший крок до співробітництва, спеціалісти IFC провели в квітні цього року практичний семінар для студентів Університету, в ході якого всебічно висвітлили особливості іпотечного кредитування іпотеки в Україні, в тому числі  процедури кредитування, способи фінансування за допомогою заставних, а також випуск та обіг цінних паперів, забезпечених іпотекою.

Джерело – Прес-служба “IFC”

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 27.06.2008 в разделах: Все новости, НБУ, Пресс-релизы    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році