Через два-три роки iпотечна ставка знизиться до 8%

прогнозуеться зниження вiдсоткової ставки по iпотечних кредитах з 12 до 8 процентів рiчних в 2009-2010Global Solutions прогнозує зниження вiдсоткової ставки по iпотечних кредитах з 12% до 8% рiчних в 2009-2010 у випадку приходу на ринок великих iноземних банкiв. «Iз приходом великої кiлькостi захiдних банкiв ставка, може бути, через 2-3 роки, близько 8%», – каже генеральний директор компанiї Сергiй Тумасов.

Вiн вiдзначив, що зi збiльшенням росту цiн на житло буде рости й кiлькiсть iпотечних кредитiв, оскiльки кредитування стане основною можливiстю придбати квартиру.

Як повiдомляє «РБК-Україна», за прогнозами голови ради директорiв «Мiжнародного iпотечного банку» Юрiя Блащука, ринок iпотеки в Українi до 2010 р. складе 6% ВВП. За його словами, цього року ринок iпотеки вирiс в 2 рази, з 2% до 4%. (як повiдомляв «Ринок.biz», у розвинених країнах частка iпотечного кредитування становить 40% – 75% ВВП).

На його думку, цьому сприяло зростання доходiв населення й динамiка росту ВВП. Середнiй кредит по iпотецi в 2005 р. становив $15 тис., а в 2006 р. – $40 тис.

Це говорить про те, що населення перестає боятися брати iпотечнi кредити. На думку заступника голови правлiння «Укрсиббанка» Тараса Кириченко в 2007 р. «буде домiнувати кредит в iноземнiй валютi й бiльше 80% кредитiв по iпотецi буде видано у валютi».

Источник – http://rynok.biz

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 09.11.2006 в разделах: Все новости, Кредиты на жилье    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році