Починається 10-а центрально-європейська конференція з питань випуску іпотечних облігацій

Українська національна іпотечна асоціаціяУкраїнська національна іпотечна асоціація спільно з Асоціацією банків емітентів іпотечних облігацій Німеччини запрошує Вас взяти участь у 10-тій Центральноєвропейській конференції з питань випуску іпотечних облігацій.


Метою проведення конференції є висвітлення тем розвитку законодавства та ринку іпотечних облігацій в Центральній та Східній Європі. Зазначена конференція проводиться щороку починаючи з 1996 року. Планується, що у конференції візмуть участь близько 150 провідних представників найбільших банків, рейтингових агентств, юридичних та інших установ з різних країн світу.

Конференція надасть можливість українським фахівцям поспілкуватись з іноземними представниками та дізнатись про різні аспекти функціонування ринку іпотечних облігацій, адже становлення та розвиток ринку рефінансування сьогодні є дуже важливою та актуальною темою для фінансового сектору України.

Детальніше про умови участі …

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 19.10.2006 в разделах: Пресс-релизы    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році