За програмою «Доступні кредити 5−7-9%» аграрії в 2021 році отримали понад 26 млрд грн. Про це міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко написав у своєму блозі для видання «Обозреватель».

«За програмою „Доступні кредити 5−7-9%“ аграрії цього року отримали майже половину від загальної суми програми — понад 26 млрд грн», — написав Лещенко.

Він зазначив, що Міністерство аграрної політики та продовольства звернулося до Міністерства фінансів з проханням подовжити програму на наступний рік.

Державна програма «Доступні кредити 5−7-9%» стартувала 1 лютого 2020 року. Надання однієї з трьох можливих ставок по кредиту в рамках цієї програми залежить від розміру бізнесу позичальника і терміну його діяльності.

РЕКЛАМА

У квітні минулого року Кабінет Міністрів розширив програму доступних кредитів на бізнес з річним доходом в 100 млн грн, тоді як раніше вона обмежувалася 50 млн грн. Також уряд збільшив максимальну суму кредиту за програмою з 2 млн грн до 3 млн грн.

За даними Мінфіну, на 4 жовтня 2021 року представники мікро, малого та середнього підприємництва (ММСП) отримали з моменту старту програми «Доступні кредити 5−7-9%» 24 594 кредити на загальну суму 64,8 млрд грн.

Джерело: news.finance.ua