Банки поновлять іпотечне кредитування в Україні

Банки поновлять іпотечне кредитуванняУкраїнські банки повністю відновлять систему іпотечного кредитування фізичних і юридичних осіб уже восени 2009 року. Таку думку висловив журналістам виконувач обов’язків міністра фінансів України Ігор Уманський. “Я очікував би можливості банківської системи надавати кредити як реальному сектору, так і фізичним особам орієнтовно у жовтні-листопаді 2009 року …”, – заявив виконувач обов’язків міністра фінансів України.

Ігор Уманський підкреслив, що цей прогноз стане реальністю у випадку, якщо не будуть створені додаткові перешкоди у процесі рекапіталізації банків. Саме ж відновлення банківського кредитування стане можливим через 1-2 місяці після проведення повної рекапіталізації системних банків.

Довідка УКРІНФОРМу:
17 квітня Кабінет Міністрів України затвердив перелік із 7-ми банків для рекапіталізації державою. Йдеться про банк “Надра“, “Фінанси та кредит“, “Родовід“, “Укргазбанк“, “Укрпромбанк“, “Імексбанк” та банк “Київ”.

Джерело – http://project.ukrinform.ua

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 14.05.2009 в разделах: Все новости, Кредиты на жилье    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році