Президент України призупинив передачу Кабміном ДІУ в управління Мінфіну

Президент України призупинив передачу Кабміном ДІУ в управління МінфінуПрезидент Віктор Ющенко призупинив передачу Кабінетом Міністрів Державної іпотечної установи (ДІУ) зі сфери управління Державного агентства з інвестицій та інновацій у сферу управління Міністерства фінансів. Про це сказно в указі Президента № 257/2008 від 24 березня. Президент заявив, що зазначені акти Кабміну створюють передумови для погіршення роботи й звуження сфери діяльності Держагентства з інвестицій та інновацій.

Крім того, Президент подав у Конституційний Суд подання про відповідність Конституції пунктів 2, 3, 4 постанови Кабміну “Про деякі питання Державної іпотечної установи” від 23 січня, розпорядження Кабміну “Про визнання таким, що втратило силу, розпорядження Кабінету міністрів від 8 листопада 2007 року №976” від 27 лютого, розпорядження уряду “Про скасування розпорядження Кабінету міністрів від 13 квітня 2007 року “190” від 27 лютого.

“Виконання зазначених актів Кабінету Міністрів України неминуче приведе до системних погіршень у сфері інвестиційної й інноваційної діяльності”, — сказано в указі. Ющенко доручив представникові Президента в КС Марині Ставнійчук взяти участь у конституційному виробництві з зазначеного подання. Як повідомляло агентство, 8 лютого Ющенко призупинив призначення Кабміном заступників голови Фонду державного майна й направив у КС відповідне подання.

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 06.04.2008 в разделах: Все новости, ГИУ, Законодательство    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році