Завдяки Київраді житло подорожчає на 20%?

Завдяки Київраді житло подорожчає на 20 відсотків?Збільшення нормативів пайової участі забудовників при будівництві у три рази, що заплановане владою Києва, призведе до подорожчання житла в столиці на 20%. Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив перший віце-президент холдингової компанії “Київміськбуд” Василь Можар.

“Ми звернулися до міського голови з нашою точкою зору, щоб він переглянув цю позицію. Тому що ми порахували і прогнозуємо: такі дії призведуть до подорожчання житла в Києві без будь-яких інших ринкових дій до 20%. Це однозначно”, – сказав він.

На думку Можара, застосування нових коефіцієнтів пайової участі призводить до його збільшення в три-чотири рази.

“Якщо я цього року сплатив 154 млн. коштів пайової участі, помножте це хоча б на три. Це більш як півмільярда коштів, які потрібно вилучити з обороту забудовників і віддати місту. Це дуже різке збільшення, і його необхідно якимсь чином локалізувати”, – пояснив перший віце-президент компанії.

Можар сподівається, що депутати Київради правильно зрозуміють цю позицію і внесуть свої пропозиції для того, щоб врегулювати це питання. “Було б добре, якби не міняли (норму пайової участі)”, – додав він.

Можар нагадав, що паралельно забудовники зобов`язані відраховувати і передавати безкоштовно місту при відведенні земельних ділянок 20% – у центральній частині міста і 10% – на інших територіях.

20 грудня Київрада прийняла до розгляду Програму соціально-економічного і культурного розвитку столиці на 2008 рік.

Після презентації програми більшість депутатів Київради висловилася проти п.2 цієї програми, в якому йдеться про збільшення втричі нормативів пайової участі інвесторів при здійсненні будівництва.

Джерело – http://www.pravda.com.ua

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 26.12.2007 в разделах: Все новости, Недвижимость, Строительство    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році