«Правекс-Банк» знизив ставки автокредиту до 11,99 відсотки річних у доларах США й до 14,99 відсотки річних у гривнях

«Правекс-Банк» знизив ставки автокредиту до 11,99 відсотки річних у доларах США й до 14,99 відсотки річних у гривняхПридбання автомобіля в кредит прямо зараз, не відкладаючи на завтра — дуже приваблива можливість для сучасних українців, які не хочуть витрачати час на накопичення коштів. Тому послуга автокредитування продовжує набирати обертів і стає дедалі більш популярною. Актуальним у цих умовах залишається питання вибору найпривабливіших процентних ставок на автокредити.

Днями «Правекс-Банк» знизив процентні ставки кредитів на придбання автомобіля в доларах США й національній валюті. Так, процентна ставка за програмою «автокредитування» в доларах США тепер становить 11,99% річних, у національній валюті — 14,99% річних, в євро — 9,99% річних.

Крім того, нагадаємо, за програмою «Автокредит: все включено», позичальники можуть включити в суму кредиту не тільки повну вартість автомобіля, а й суму всіх страхових і банківських комісійних платежів.

«Актуальність і привабливість можливості раціонального планування своїх витрат за рахунок придбання бажаного автомобіля в кредит забезпечує високий попит на послугу автокредитування в Україні. За рахунок введення нових умов надання кредитів на купівлю автомобілів «Правекс-Банк» досягає високих показників зростання в наданні цієї послуги. Так, у 2007 році банк видав на 66% автокредитів більше, ніж за аналогічний період минулого року» — повідомляє директор департаменту автокредитування Володимир Боровик.

Кредит на авто вітчизняного або зарубіжного виробництва можна отримати в будь-якому з 550 відділень «Правекс-Банку» по всій території України, вибравши для себе програму автокредитування й надавши необхідні документи.

Источник – http://www.zib.com.ua

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 01.10.2007 в разделах: Все новости, Кредиты на авто, Пресс-релизы    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році