Пiдсумки роботи банкiв на iпотечному ринку в першому пiврiччi 2006 року

Українська національна іпотечна асоціація (УНІА)Українська національна іпотечна асоціація (УНІА) підвела підсумки роботи банків на іпотечному ринку в першому півріччі 2006 року. Загальні обсяги заборгованості за іпотечними кредитами на 1 липня 2006 року досягли 15,6 млн. грн. Темпи зростання у порівнянні з початком року становили 46%.

Частка іпотечних кредитів в загальному кредитному портфелі неухильно зростає – рік тому в липні 2005 року цей показник становив 4,8%, в січні 2006 року – 7,5%, а в липні 2006 року – вже 8,7%. Частка кредитів в іноземній валюті зростає на початок липня для іпотечних кредитів цей показник становив – 83,9%, підтверджуючи тезу, що в людей відсутня довгострокова довіра до гривні.

Середні розміри заборгованості за іпотечними кредитами зростали швидше, ніж зростала вартість житла. Середній розмір заборгованості за кредитами на купівлю житла наприкінці червня 2006 року становив майже 104 тис. грн. або на 15% вище, ніж на початку року.

Ринок залишається дуже концентрованим, причому, якщо на перші десять банків припадає майже 86% ринку іпотеки, то перші п’ять банків контролюють більше 67%, а перші 15 банків ще більше 92,8% ринку.

Новим лідером іпотечного кредитування став банк Аваль, який всього на 0,15% ринку іпотечних кредитів випередив Укрсоцбанк. П’ятірка лідерів залишається незмінною вже протягом останніх дванадцяти місяців: Аваль, Укрсоцбанк, УкрСиббанк, ПриватБанк та Райффайзенбанк-Україна.

З питанням щодо коментарів звертатися до начальника аналітичного департаменту Кіняєва Олега за електронною адресою kinyayev@unia.com.ua або телефоном (044) 230-22-25, 230-29-01

Источник – http://www.unia.com.ua

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 29.08.2006 в разделах: Все новости, Кредиты на жилье    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році