Потерпілим від будівельних шахраїв пообіцяли квартири

Потерпілі від махінацій компанії “Еліта-Центр”, які проінвестували повну вартість квартир, одержать їх безкоштовно. Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації Михайло Голиця в середу в інтерв’ю журналістам.

За його словами, “буде з’ясовано, яку суму вони заплатили насправді, скільки заплатили”. “Безкоштовно буде (житло)”, – додав він.

Голиця нагадав, що Київський міський голова Олександр Омельченко своїм розпорядженням затвердив замовником будівництва житлових будинків для громадян, що постраждали від афери “Еліти-Центра”, комунальне підприємство “Київське інвестиційне агентство”.

Воно відведе на себе земельні ділянки для спорудження житла як постраждалим, так і для комерційного продажу. Це підприємство укладе всі необхідні угоди з постраждалими і фінансовими компаніями.

“Тобто, кількість земельних ділянок буде більшою, ніж для того, щоб повернути квартири потерпілим, що будуть визнані в судовому порядку”, – заявив Голиця.

Конкретні земельні ділянки він не назвав, але повідомив, що вони будуть запропоновані 2 березня на сесії Київради.

Джерелами фінансування спорудження житла для потерпілих Голиця назвав кошти юридичних і фізичних осіб, які будуть купувати житло в “Київського інвестиційного агентства”, кошти потерпілих, які проінвестували неповну вартість квартир від “Еліта-Центр”, а також кошти, отримані від реалізації конфіскованих автомобілів і нерухомості “Еліта-Центр”.

“Це буде відбуватися без жодної копійки з міського бюджету”, – підкреслив Голиця.

Водночас, як сказано в прес-релізі юридичної фірми “Лавринович і партнери”, постраждалі інвестори “Еліта-центр” будуть позиватися до банку “Аваль”, що видавав кредити під заставу майбутнього житла.

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати 
 Опубликовано на сайте 01.03.2006 в разделах: Все новости, Недвижимость, Строительство    ]

Реклама:

Еще в разделе:
« 
 »

 Оставьте свой комментарий:

You must be Войдите для создания комментария.


Последние комментарии:

Последние новости:
  • Як повернути частину сплачених відсотків за іпотекою. Податковий кредит.
  • Банки и застройщики. Что ждать в 2019 году?
  • Гра в іпотеку. Де і як отримати іпотечний кредит?
  • Главные нюансы и важные особенности страхования жилья
  • Національний банк затвердив перелік банків для стрес-тестування у 2019 році